Головна Послуги Інші роботи Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартонні роботи

Монтаж гіпсокартону за швидкістю і зручністю в роботі залишає далеко позаду себе багато сучасних матеріалів. Нашою компанією проводиться оздоблення гіпсокартоном будь-яких поверхонь, ми можемо встановити стелі з гіпсокартону, арки з гіпсокартону, перегородки з гіпсокартону - все що може бути цікаво нашим клієнтам. Сучасні технології, які ми використовуємо в роботі, дозволяють кріпити гіпсокартонні плити на різні поверхні, проводити встановлення гіпсокартону і при цьому створювати конструкції самих неймовірних форм. А використання міцного металевого каркаса, який знаходиться в основі гіпсокартонної конструкції, дозволяє не тільки здійснити обробку вже існуючих стін, але так само зводити нові полегшені перегородки. У яких можна встановлювати елементи меблів, акваріум, проводити комунікації і вбудовувати підсвічування. Гіпсокартон дійсно багатофункціональний матеріал.

Thumbnail imageМайстри, які працюють у нас, мають багатий досвід і знання, проводять гипсокартонні роботи ось вже багато років поспіль, радуючи наших клієнтів різними дизайнерськими інтер'єрами. Дизайн гіпсокартону можливий завдяки технології згинання листів, що дозволяє нам створювати не тільки прості прямокутні конструкції, але і округлі форми.

У своїй роботі ми використовуємо різні види гіпсокартону, що дозволяє підвищити практичність конструкцій. Наприклад, вологостійкий гіпсокартон (ГКЛВ) використовується для обробки санвузлів, кухонь, передбанників і приміщень, де підвищена вологість. Даний гіпсокартон у своєму складі має гідрофобні й антигрибкові добавки.

Вогнестійкі гіпсокартонні системи (ГКЛО) ми встановлюємо в електрощитових, гаражах, вітальнях з камінними залами, в технічних приміщеннях. Комбінований гіпсокартон можна встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю, але в той же час він може протистояти вогню.

Звернувшись в нашу компанію Ви отримаєте відмінну якість монтажу гіпсокартону, в короткі терміни і за прийнятною ціною! Ми також проводимо демонтажні роботи.

Галерея робіт